top of page

Polub nas na FB!

Jesienne inspiracje

czyli, jak nie nudzić się, gdy za oknem pada deszcz

jesień1
jesień2
jesień3
jesień4
jesień5
jesień7
jesień6
jesień8
jesień9
jesień11
jesień12
jesień10
jesień13
jesień16
jesień15
jesień14
jesień17
jesień18
jesień19
jesień21

Jesień, to piękna pora roku. Zwłaszcza, gdy jest słoneczna. Eksploduje wówczas milionem barw, pochodnych żółtego, pomarańczowego i czerwieni. Ziemia zdaje się pachnieć świeżością, a szeleszczące pod stopami liście, aż same się proszą, aby w nie zanurkować. Bierze wówczas Matka-kura swe Cipciaki do parku i hasa z nimi, aż do utraty tchu. Z liści usypuje wielką kupę, by, po tym jak już Cipciaki zanurzą się w nią, wyrzucić kolorowe liście w powietrze, wysoko, wysoko. Samo zdrowie taka jesień.

Gorzej, gdy przyjdzie plucha i zimny wiatr od wschodu (albo skądkolwiek). Wówczas zamiast roześmianych twarzy, zasmarkane nosy na pierwszy plan się wybijają. A katar, to najbardziej nieprzyjemna sprawa, jaką Matka Natura sobie wymyśliła. Ale z katarem można skutecznie walczyć. Gorzej jednak, jak zasmarkany noc na kwintę spuszczony. Gdy z powodu pogody Cipciaki tracą humor, smutnieją. Po prostu nudzą się.

A Matka oczywiście nie dopuszcza do długotrwałej nudy! Raz dwa organizuje zajęcie swoim Cipciakom! Bo humor musi być, a praca musi wrzeć!

jesień30
jesień14
jesień28
jesień23
jesień24
jesień22
jesień25
jesień26
jesień27
jesień29
jesień31
jesień32
jesień33
bottom of page